Parkhomova Dauriia

Mimo, że mam wykształcenie medyczne - moja miłość do muzyki od dzieciństwa iz każdym rokiem jest coraz większa! Teraz jestem młodą mamą, właściwie mam dopiero 22 lata, a znajomi często żartują, że moje dziecko miało szczęście, bo...

Photos and Video

Unfortunately, the user has not uploaded any media files.

About me

Additional Information

Mimo, że mam wykształcenie medyczne - moja miłość do muzyki od dzieciństwa iz każdym rokiem jest coraz większa! Teraz jestem młodą mamą, właściwie mam dopiero 22 lata, a znajomi często żartują, że moje dziecko miało szczęście, bo jej mama śpiewa piękne kołysanki)
Jestem solistką zespołów w naszym mieście Łuck, zespołu Shans i Jazz-mix. Często występujemy na koncertach, różnych imprezach firmowych, weselach itp.
Uwielbiam muzykę jazzową, bo tam otwiera się wola wyobraźni i tam jeszcze bardziej odkrywasz swoje zdolności wokalne. Tym bardziej uwielbiam śpiewać do muzyki na żywo, do instrumentów, bo wtedy łączysz się z muzykami w jedną całość i okazuje się to naprawdę „wysokie dla uszu”, ja to nazywam..)
Jestem samoukiem, nigdy nie pracowałam zawodowo z nauczycielami śpiewu iz jakiegoś powodu to zaskakuje moich słuchaczy.

Szczerze pragnę, aby mój głos został wysłuchany, oceniony przez jury, a także bardzo pragnę usłyszeć werdykt prawdziwych profesjonalistów.

Friends

This user has not added any friends.

Comments (0)